...

Kontakt

Numer telefonu

+48 730 905 374

Email

info@besquare.pl

Lokalizacja

ul. Odyńca 67/1
93-150 Łódź

Opowiedz nam o swoim projekcie

Skontaktuj się z nami poprzez nasz formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer tel. +48 730 905 374. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, aby porozmawiać o twojej wizji i zamienić ją w życie. Wysyłając formularz zgadzasz się na przetwarzanie przez nas swoich danych zgodnie z podaną polityką prywatności i cookies.

FAQ

Obok podajemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Nasz telefon : +48 730 905 374

Nasz email : info@besquare.pl

Jesteśmy firmą z nietuzinkowymi pomysłami, które uwielbiamy wcielać w życie. Klienci są dla nas najważniejsi, a naszym głównym celem jest przygotowanie projektów, które będą skutecznie przyciągały klientów i generowały zyski.

W odróżnieniu od innych zawalonych projektami agencji, mamy znacznie szybszy czas realizacji, a dodatkowo w ramach naszych usług przy zakupie strony internetowej nasi Klienci otrzymują miesiąc pozycjonowania strony w pakiecie. 

Projektowanie stron internetowych to proces złożony dlatego nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Czas wykonania strony internetowej zależy przede wszystkim od zaawansowania projektu. Proste strony internetowe składające się z kilku zakładek jesteśmy w stanie wykonać nawet w tydzień. Na budowę sklepu internetowego potrzeba średnio 2-4 tygodni. Termin realizacji określamy zawsze na początku współpracy.

Tworzenie stron internetowych to ciągła współpraca na całym etapie. Od klienta oczekujemy najczęściej: treści, zdjęć, projekty będące inspiracją i logo, ale materiały nie są wymagane, ponieważ oferujemy usługi z pisania treści i projektowania grafik. Zajmiemy się również dodaniem zdjęć na stronę z internetowego banku zdjęć. Mogą być Państwo spokojni, ponieważ ma całym etapie projektu będziemy służyć pomocą.

Nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każda wykonywana przez nas strona jest dostosowywana do budżetu dla mniejszych i większych firm. Szczegóły dotyczące cen stron internetowych mogą znaleźć Państwo w zakładce: Strony internetowe
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.