...

O firmie

Firma do kwadratu

Jesteśmy kreatywną i szybko rozwijającą się firmą na rynku, specjalizującą się w projektowaniu stron internetowych różnego rodzaju na miarę XXII wieku, poprzez kreatywne rozwiązania i zgodne z najnowszymi standardami, by rozwijać mniejsze lub średnie firmy w Internecie. W firmie stawiamy na doświadczenie, jakość i profesjonalizm wykonywanych usług.


Wiemy, że nie jest łatwo sprostać własnym oczekiwaniom, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dokładnie opracowujemy najlepszą strategię działania, by pozyskać jak najwięcej potencjalnych klientów.

0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Wypitych kubków kawy
0 +
Godzin poprawek

Misją beSquare jest pomóc Ci rozwinąć skrzydła w sieci

Działamy na terenie całej Polski pomagając wielu klientom zwiększyć widoczność ich marek w sieci, poprzez skuteczną reklamę i dobrze przygotowane strony internetowe, które pozyskują klientów.

Co mówią klienci

Co klienci mówią o naszej pracy? Przekonaj się sam dlaczego warto nas wybrać.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Strona internetowa wykonana została z uwzględnieniem wszystkich wytycznych, co wcale nie było łatwe. Ostatecznie jest bardzo profesjonalna i spełnia najnowsze standardy. Pan Krystian ma głowę pełną pomysłów, której granice wyznacza dobry smak i silne poczucie estetyki. Propozycja logo przeszła moje oczekiwania. Młody talent, który warto wspierać. Polecam serdecznie.

Paulina Trzeciak-Dymek kancelariaptd.pl

Polecam usługi. Firma BeSquare stworzył stronę internetową mojej kancelarii szybko, w pełni profesjonalnie, na każdym etapie przedstawiając kilka opcji graficznych i funkcjonalnych do wyboru. Nie było najmniejszego problemu z realizacją zmienionej przeze mnie koncepcji, czy dodawanymi kolejnymi elementami na stronie wcześniej nie przekazanymi autorowi strony. BeSquare to twórca z pasją, ale też wyrozumiałością dla klienta. Solidność i terminowość, jakość wykonania, a także trwające nadal wsparcie gotowej już strony - dla laika jakim jestem w tej dziedzinie to wielki atut firmy BeSquare.

Katarzyna Papiorek kancelaria-papiorek.pl

Z całego serca polecam usługi pana Krystiana. Jestem bardzo zadowolony ze swojej strony internetowej, którą dla mnie stworzył. Bezproblemowo, terminowo. Wszystko o co prosiłem zostało wykonane zgodnie ze wskazówkami. Cenie sobie również kontakt i dyspozycyjność na linii mojej firmy z panem Krystianem.

Dominik Nowakowski e-granit.pl

Świetnie przygotowana strona, terminowo, na autorskim kodzie, ciekawe rozwiązania - polecam w 100%.


Dawid Matyjaszek zumpy24.cz

Bardzo polecam! Moja firmowa strona została wykonana zgodnie z moimi oczekiwaniami. Bardzo dobry kontakt. Profesjonalne podejście do klienta. Mam nadzieję na dalszą współpracę.

Karolina Gabriel kancelaria-gabriel.pl

Z Krystianem pracowaliśmy nad logotypem sklepu zoologicznego, dostaliśmy mnóstwo propozycji. Co tego Pana wyróżnia? Przede wszystkim zaangażowanie w projekt, czas realizacji (sprawa była pilna, a całość zamknęła się w 2 dni, gdzie inni wykonawcy potrzebowali ok. 2 tygodni). Polecam baaardzo!

Gabriel Ciok Zwierzakowo

Szybka realizacja projektu, ciekawe pomysły oraz dobry kontakt. Jestem bardzo zadowolony z usługi i szczerze polecam.

Piotr Kozłowski mibusushi.pl

Bardzo polecam współpracę z Panem Krystianem. Profesjonalna obsługa, kontakt, wszystkie oczekiwania spełnione. Pozdrawiam Ant-Art

Monika Cepowska antart.com.pl

Polecam współpracę z Panem Krystianem 🙂 Strona wykonana na czas, precyzyjnie, zgodnie z ustaleniami, dużo cennych rad co do wyglądu strony, które sprawdziły się w 100%.

Małgorzata Paradowska palada.pl

    Nasze technologie

    Opowiedz nam o swoim projekcie

    Skontaktuj się z nami poprzez nasz formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer tel. +48 730 905 374. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, aby porozmawiać o twojej wizji i zamienić ją w życie. Wysyłając formularz zgadzasz się na przetwarzanie przez nas swoich danych zgodnie z podaną polityką prywatności i cookies.
    Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.